Verslui

LKU kredito unijų grupė nuo 2016 m. IV ketv. kredituoja jauną verslą su nauja ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“

LKU grupės kredito unijos kredituodamos fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ (toliau – „Verslumo skatinimas“), siekia:

•    sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą;
•    skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant verslo kreditus ir konsultuojant dėl verslo pradžios ar plėtros.

Maksimali kredito suma iki 25 000 Eur.

Kredito kintamų palūkanų norma nuo 3 proc.


Kreditų teikimo sąlygos pasiekiamos čia (spausti čia).

„Verslumo skatinimas“ kreditus išduoda tik LKU grupės kredito unijos. Kreditus išduoda tik kredito unijos, priklausančios LKU grupei ir Lietuvos centrinei kredito unijai (tikslus teikiančių šiuos kreditus kredito unijų sąrašas), priemonę koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija, o finansinę priemonę valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Kreditų paskirtis. Kreditai yra skirti investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti.
Kreditai negali būti skirti esamiems kreditų gavėjų įsipareigojimams finansų įstaigoms refinansuoti, taip pat kreditų lėšos negali būti naudojamos apmokėti išlaidoms, kurioms skiriama negrąžinamoji subsidija.


Verslo planas (spausti čia)


Kur kreiptis?
Papildomos informacijos galima teirautis  tel. 8 800 11211.

LKU prekės ženklasES zenklaslogotipas-06